Nabídka pneumatik P7™ CORSA CLASSIC

INOVACE JE PRO PIRELLI TRADICÍ

Díky bohaté tradici motosportu přineslo Pirelli řadou P7 Corsa Classic historické rally nový život. Spíše než novou verzi ale představuj inovativní ztvárnění „Krále soutěže“: pneumatiku, která vymezila skupiny 4 – 2 B a A rally. P7 Corsa Classic kombinuje dva zásadní prvky: konstrukci nejnovější generace a vzorek běhounu, které poskytují maximální výkon a absolutní bezpečnost, společně s neměnným tradičním vzhledem bočnic. Tato úspěšná kombinace dokonale doplňuje vozidla, pro které byla navržena, a pomáhá zachovat jejich originalitu až do nejmenších detailů.

Během procesu navrhování pneumatik používali inženýři společnosti Pirelli stejné parametry, jaké používali konstruktéři vozidel v daném období, aby zachovali každému automobilu původní nastavení zavěšení kola a dynamiku. Výsledkem je výkon, styl a autentičnost.

SUCHÁ VERZE

V jedné pneumatice jsou použité dva charakteristické vzorky: hladký pro suché povrchy, vyvinutý z asymetrického vzorku typického pro ty nejlepší pneumatiky Pirelli Ultra High Performance a bohatě drážkovaný pro odvod vlhka, vody, kamínků atd. Takto model P7 Corsa Classic na suchý povrch přemění svůj víceúčelový profil na přilnavost:

  • Velkorysý vzorek vnitřního bloku s drážkami odvádí vodu ze stopy pneumatiky
  • Vnější, téměř hladký vzorek, zajišťuje maximální boční přilnavost za sucha a společně s pevným středovým žebrem zaručuje přesné řízení i ve vysoké rychlosti.

MOKRÁ VERZE

Pneumatika je charakteristická asymetrickým vzorkem rozděleným na tři části, které zajišťují vynikající adhezi vozidla na cestě za vlhka i mokra, výjimečnou životnost kostry, maximální boční stabilitu a konzistentní výkon v pekle soutěže.

  • Hustě drážkovaný vnitřní blok běhounu zvyšuje rozptyl vody a předchází akvaplaningu.
  • Dvě podélné drážky rozdělují středovou část a zajišťují přesnější zatáčení a ovladatelnost za mokra.
  • Tenčí drážky a více tuhých bloků na vnější straně pneumatiky zaručují lepší boční přilnavost při zachování účinného odvodu vody.

IDEÁLNÍ SMĚS PRO NEJLEPŠÍ VÝKON

Pro historické rally nabízí P7 Corsa Classic inovativní řešení, ve kterém jsou vzhled a výkon v rovnováze a uspokojí i ty nejhorlivější řidiče a sběratele automobilů rally ze zlaté éry tohoto sportu.

Navíc je přizpůsoben k tomu, aby exceloval za různých povětrnostních podmínek a na různých površích, podle zvolené směsi.

D3

Tvrdá směs je vhodná na úseky delší než 20 km, s drsným asfaltem a teplotami nad 30° C (teploty pneumatik: min. 70° – max. 120° C)

D5

Střední směs je vhodná na úseky s průměrným asfaltem s teplotami 10 až 30° C (teploty pneumatik: min. 50° – max. 90° C)

D7

Měkká verze do chladných podmínek. Tato směs má velmi doré vlastnosti na smíšených vlhkých a suchých površích s maximální teplotou do 20° C nebo na suchém povrchu s maximální teplotou do 15° C (teploty pneumatik: min. 20° – max. 60° C)

W7

Mokrá verze. Doporučuje se především do plně mokrých podmínek, ale má dobré vlastnosti i ve smíšených mokrých a vlhkých podmínkách.

Kontakt

Prodejna a výdejní místo e-shopu:
Motorsport, Poděbradská 541/29, Praha 9

Otevírací doba:
Po – Pá: 8:00 – 16:30

Martin Komínek
kominek@motorsport.cz | 724 208 808
ing. František Podhajský
podhajsky@motorsport.cz | 777 29 54 29
Věra Klípová
klipova@motorsport.cz | 777 922 023
Jiří Wagner
wagner@motorsport.cz | 777 55 44 22

Sídlo firmy:
Motorsport, s. r. o., Poděbradská 29, 190 00 Praha 9

Kde nás najdete

Motorsport

Prodejna a výdejní místo e-shopu:
Motorsport, Na Výběžku 11, 190 00 Praha 9
Otevírací doba:
Po – Pá: 8:00 – 16:30

Firma Motorsport, s.r.o. vznikla v roce 1991 jako firma spojující automobilový sport a prodej motoristických potřeb ze zahraničí.

Nasazení v automobilovém sportu bylo nesmírně rychle rostoucí a tak úspěšné, že se z Motorsportu po deseti letech vydělila samostatná firma Charouz Racing Systém a v Motorsportu zůstaly ostatní obchodní činnosti.